اپلیکیشن اندروید

سفارش اپلیکیشن اندروید از اروند آی تی

امروزه با روند رشد استفاده از اینترنت از طریق موبایل و همه گیر شدن موبایل های هوشمند، بیشتر افراد با گوشی های موبایل خود سر و کار دارند و ترجیح میدهند همه کارهایشان را از طریق موبایل انجام دهند و تقریبا همه کسب و کار ها رو به سمت موبایل های هوشمند آورده اند.

اپلیکیشن اندروید تولید شده توسط اروند آی تی، با کیفیتی بالا و امکاناتی کامل طراحی میشوند! اروند آی تی بالاترین کیفیت را در طول پروسه طراحی و برنامه نویسی و امکانات را در نظر میگیرد تا پسماند اپلیکیشن های تولید شده را به حداقل مقدار ممکن برساند.

 

طراحی UI UX

طراحی اپلیکیشن اندروید ارروند آی تی، برای زمینه های مختلف کسب و کار بر اساس نیاز مشتریان، توسعه دهندگان و شرکت های همکار، طراحی قالب های متفاوت را برای اپلیکیشن های حرفه ای موبایل و Smartphones در دو نسخه (اپلیکیشن اندروید و اپلیکیشن iOS) و برای آن کسب و کار را فراهم آورده است.

اپلیکیشن اختصاصی

در مرحله اول با طرح ایده خود و گرفتن مشاوره از طراحی اپلیکیشن اندروید اروند ای تی، به طراحی اپلیکیشن اندروید خود به صورت حرفه ای پرداخته شده و در مرحله بعد پیاده سازی اپلیکیشن حرفه ای اندروید و در آخر ساخت اپلیکیشن توسط اروند آی تی در نسخه های مختلف اندروید و IOS آزمایش می شود.

پشتیبانی و بروزرسانی

متناسب با نیازهای خود و تغییرات در روند کسب و کار، اپلیکیشن موبایل خود را به روز رسانی کنید. بروز رسانی امری لازم در توسعه اپلیکیشن موبایل شما بوده که با مشاوره صحیح با مشتریان بهینه تر می گردد. پشتیبانی اپلیکیشن های حرفه ای پس از طراحی و ساخت اپلیکیشن موبایل، هم امری ضروری است.

  • کاربران زمانی را صرف پشت میز نشستن و مطالعه وب سایت شما نمی کنند،اپلیکیشن موبایل مشکلات را حل می کند.
  • 40% کاربران آنلاین از موبایل برای خریدهای اینترنتی خود استفاده می کنند.
  • کاربران به دلیل سرعت لود شدن اطلاعات تمایل بیشتری به استفاده از اپلیکیشن داخل گوشی خود دارند.
  • 1 جست و جو از هر 7 جست و جو با موبایل انجام می گیرد. اگر وب سایت ریسپانسیو ندارید اپلیکیشن بهترین جایگزین شماست.
  • جلب اعتماد کاربران به خرید از اپلیکیشن های گوشی خودشان که یک بار آن را تست کرده اند بارها آسان تر از وب سایت شماست.
  • کاربران وفادار خود را با ارائه اپلیکیشن موبایل به بهترین نحو مدیریت کنید.
  • طراحی اپلیکیشن برای اندروید و IOS باعث کاهش بار ترافیکی روی سرور وب سایت می شود.
  • کاربران می توانند با اینترنت گوشی خودشان گوشی اندرویدی یا IOS خود را باز کنند و از خدمات اپلیکیشن شما لذت ببرند!
  • 80% کاربران تلفن همراه بدون گوشی خود بیرون نمی روند و این برای هر کسب و کاری یک فرصت است.
  • اپلیکیشن موبایل برای آن دسته از افرادی که یک کسب و کار منطقه ای (Local Business) دارند،بسیار کاربردی است و به دلیل همراه بودن با مشتریان علاوه بر بازاریابی نام تجاری به حفظ آنها منجر می شود.

درخواست پیش فاکتور

درخواست پیش فاکتور سفارش ساخت اپلیکیشن

هزینه تعرفه طراحی اپلیکیشن

هزینه تعرفه طراحی اپلیکیشن اندروید و ای او اس یا اپل می تواند یک امر مهم در انتخاب و تصمیم شما باشد ولی همه می دانیم که ملاک اصلی طراحی یک اپلیکیشن حرفه ای ای هزینه انجام آن نیست بلکه "کیفیت" مهمترین نقش را ایفا می کن. هر شخص و شرکتی می تواند خود را به عنوان طراح اپلیکیشن معرفی کند اما فقط یک شرکت حرفه ای می تواند اپلیکیشن حرفه ای و کارآمد شما را طراحی و اجرا کند.